Olemme muuttaneet!
Uusi osoite on www.radiot.info. Se on käytännössä päivitetty versio tästä sivustosta; tätä sivua ei ole päivitetty enään aikoihin, eikä tukea tälle enään ole luvassa. Valitettavasti korostetut ja piilotetut ohjelmat eivät säily uuteen palveluun.

TV 1

TV 2

MTV 3

Nelonen

Subtv

05:55
Ykkösen aamu-tv
 
       
       
06:00
Sub chat
 
     
07:00
Disney esittää: Kim Possible
07:25
Pellepoliisit
07:40
Noddy - Lelumaan Niksu
07:55
Alpo ja Turo
 
07:00
Kasper
07:25
Boblins
07:35
Animaaniset
 
08:05
Taakankantaja
 
 
08:20
Ostoskanava
08:40
Tom & Jerry Kids
 
08:00
Buusteri
08:30
Jeopardy
 
08:00
Subbari
 
09:05
2000 eekkeriä taivasta
 
09:15
Uudenmaan uutiset
09:25
Kaakkois-Suomen uutiset
09:35
Lounais-Suomen uutiset
09:45
Hämeen uutiset
09:55
Keski-Suomen uutiset
 
09:00
Tom & Jerry Kids (jatkuu)
09:05
Tom & Jerry Kids
09:30
Hollyoaks
 
09:00
Elokuva: Ipanat Pariisissa -elokuva
 
09:00
Peliputki: Word Puzzle
09:35
Tuhkimotarina
 
10:00
Jumalanpalvelus
 
10:05
Itä-Suomen uutiset
10:15
Pohjanmaan uutiset
10:25
Pohjois-Suomen uutiset
10:35
Meren salaisuudet
 
10:00
Emmerdale
10:30
Viihdeuutiset
10:40
Will & Grace
 
10:00
Elokuva: Ipanat Pariisissa -elokuva (jatkuu)
10:30
Elokuva: Bobby Jones - syntynyt mestariksi
 
10:00
Tuhkimotarina (jatkuu)
10:25
Teräsmieheni
 
 
11:00
Meren salaisuudet (jatkuu)
11:25
Onnen päivät
11:50
Elämäni eläimet: Koirakoti
 
11:00
Will & Grace (jatkuu)
11:05
Will & Grace
11:30
Will & Grace
11:55
Will & Grace
 
11:00
Elokuva: Bobby Jones - syntynyt mestariksi (jatkuu)
 
11:00
Teräsmieheni (jatkuu)
11:10
Matkakassa
11:55
Tilt.tv
 
12:30
Etälukio: Opi yrittäjyyttä
 
12:00
Elämäni eläimet: Koirakoti (jatkuu)
12:15
Petterin harharetket
12:45
Isä, olemmeko me onnellisia?
 
12:00
Will & Grace (jatkuu)
12:25
Will & Grace
12:50
Will & Grace
 
12:00
Elokuva: Bobby Jones - syntynyt mestariksi (jatkuu)
12:55
Elokuva: Vauhtibileet lomarannalla
 
12:00
Tilt.tv (jatkuu)
12:20
Kolmas kivi auringosta
12:45
Kolmas kivi auringosta
 
13:05
Varastettu lapsuus
 
13:00
Isä, olemmeko me onnellisia? (jatkuu)
13:15
Heila äidille, heila isälle
13:45
Nuori nainen Berliinissä
 
13:00
Will & Grace (jatkuu)
13:15
Will & Grace
13:40
Will & Grace
 
13:00
Elokuva: Vauhtibileet lomarannalla (jatkuu)
 
13:00
Kolmas kivi auringosta (jatkuu)
13:10
Kolmas kivi auringosta
13:35
Kolmas kivi auringosta
 
14:00
Varastettu lapsuus (jatkuu)
14:05
Ulkolinja: Taistelu taivaasta
14:50
Arjen huimapäät: Masto- ja antenniasentaja
 
14:00
Nuori nainen Berliinissä (jatkuu)
14:10
Tohtori Ben Casey
 
14:00
Will & Grace (jatkuu)
14:05
Will & Grace
14:35
Hiljaiset sillat
 
14:00
Elokuva: Vauhtibileet lomarannalla (jatkuu)
14:50
Anastasia
 
14:00
Sabrina, teininoita
 
15:05
Murhasta tuli totta
15:50
K-reppu: Makean mestari
 
15:00
Suomi express
15:30
Se on siinä
 
15:00
Hiljaiset sillat (jatkuu)
 
15:00
Anastasia (jatkuu)
15:45
Hurja remontti
 
15:00
Sabrina, teininoita (jatkuu)
15:40
Late Night with Conan O'Brien
 
16:00
K-reppu: Makean mestari (jatkuu)
16:10
A-studio
16:40
A-plus
 
16:00
TV2: Kenguruklinikka
16:23
TV2: Viidakkojytä
16:25
TV2: 6teen
16:50
TV2: Juri suoraan avaruudesta
16:55
Karhuset
 
16:00
Hiljaiset sillat (jatkuu)
 
16:00
Hurja remontti (jatkuu)
16:40
Päivien viemää
 
16:00
Late Night with Conan O'Brien (jatkuu)
16:25
E! Entertainment: Rikkaat julkkikset
 
17:00
Tv-uutiset
17:10
Tosi tarina: Kaikkea hyvää
17:45
FST: BUU-klubben
 
17:00
Karhuset (jatkuu)
17:20
TV2: Pikku Kakkonen
17:50
Kotimaan kasvot
 
17:00
Hiljaiset sillat (jatkuu)
17:05
Kauniit ja rohkeat
17:30
Emmerdale
 
17:00
Päivien viemää (jatkuu)
17:30
Dr. Phil
 
17:00
E! Entertainment: Rikkaat julkkikset (jatkuu)
 
18:00
FST: BUU-klubben (jatkuu)
18:25
FST: Kukkaloistoa
18:30
Vielä virtaa
 
18:20
Kamera kiertää
18:35
Muutetaan yhteen!
 
18:00
Maku vie Italiaan
18:30
Köyhät ritarit
 
18:00
Dr. Phil (jatkuu)
18:30
Jeopardy
 
18:00
Tuhkimotarina
18:55
Tapahtuma.tv
 
19:00
Puutarhurin ABC
19:30
Puutarhaunelmia
 
19:00
Muutetaan yhteen! (jatkuu)
19:05
Niklaksen keittiössä
19:35
Kettu
 
19:20
Olympiahengessä 100 vuotta
19:30
Salatut elämät
 
19:00
SOHO: Food Club
19:45
Vaaleanpunainen pantteri
19:50
Vaaleanpunainen pantteri
 
19:00
Mieheni on palkkionmetsästäjä
19:30
Kolmas kivi auringosta
 
20:00
Antiikkia, antiikkia
20:30
Tv-uutiset ja sää
 
20:00
Kettu (jatkuu)
20:35
Maria, Maria
 
20:00
Teoria miehistä
 
20:00
Tosielämän täydelliset naiset
 
20:00
Frendit
20:30
Simpsonit
 
21:00
Best - Viides Beatle
 
21:00
Satuhäät
 
21:00
Teho-osasto
 
21:00
Criminal Minds - FBI-tutkijat
 
21:00
Suhde kuntoon
 
22:00
Kausikortti
 
22:05
Kadonneet
22:35
Silminnäkijä: Mafian verinen nousu
 
22:15
Tulosruutu
22:25
Kuukauden parhaat sekunnit
22:30
MTV3.doc: Kolme päivää prinsessa Victorian kanssa
 
22:00
4400
 
22:00
Sinkkuelämää
22:30
Sinä
 
23:00
Kausikortti (jatkuu)
 
23:00
Silminnäkijä: Mafian verinen nousu (jatkuu)
23:05
Hädän hetkellä
 
23:00
MTV3.doc: Kolme päivää prinsessa Victorian kanssa (jatkuu)
23:30
Tappajahain kosto (K15)
 
23:25
Pelkkää lihaa
23:55
Törkytorstai: Family Bonds
 
23:00
C.S.I. Miami
23:50
Tapahtuma.tv
23:55
Late Night with Conan O'Brien
 
   
00:00
Tappajahain kosto (K15) (jatkuu)
 
00:00
Törkytorstai: Family Bonds (jatkuu)
00:30
Törkytorstai: Wildboyz (K15)
 
00:00
Late Night with Conan O'Brien (jatkuu)
00:45
Pahan tytär
 
   
01:00
Tappajahain kosto (K15) (jatkuu)
01:15
Ostoskanava
01:20
MTV3 Chat
 
01:00
Pulmuset
01:30
Pop-ikoni: Shiny Toy Guns & Verisempi viikonloppu-elokuva
 
01:00
Pahan tytär (jatkuu)
01:30
Bobin maailma
01:55
Peliputki: Beach soccer
 
     
02:00
Hitchcock esittää
 
02:55
Peliputki: Word Puzzle
 
       
03:00
Peliputki: Word Puzzle (jatkuu)
03:55
Sub chat
 
         

TV 1

TV 2

MTV 3

Nelonen

Subtv